O nas

Szkoła Rodzenia UJASTEK od wielu lat prowadzi zajęcia dla przyszłych rodziców, którzy pragną świadomie i z pełną odpowiedzialnością przeżywać macierzyństwo oraz ojcostwo.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia medycyny, przekazujemy wiedzę dotyczącą porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem. Udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z ciążą, pobytem w szpitalu i powrotem do domu tuż po narodzinach.

Specjaliści naszego Szpitala prowadzą zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Poruszają tematy z zakresu medycyny, psychologii, prawa oraz socjologii. Dokładają wszelkich starań aby wszelkie wątpliwości i obawy rodziców zostały wyjaśnione, tak, aby pojawienie się na świecie dziecka zapisało się w pamięci jako wielkie i radosne wydarzenie.

Na gorące dni mamy klimatyzowane pomieszczenia.

Jesteśmy częścią NEOMEDIC