SZKOŁA RODZENIA

przejdź do strony naszego Szpitala

Adore

Butik Adore.pl powstał z myślą o kobietach, o ich samopoczuciu, komforcie, zdrowiu, pewności siebie... Bo wiemy, że dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda.

 

Zespół doświadczonych brafitterek podpowiada przyszłym i świeżo upieczonym Mamom jak zadbać o komfort i zdrowie piersi w tym wyjątkowym czasie.


Allmed Ufnalewski

Prywatny gabinet ginekologiczny Doktora Rafała Ufnalewskiego zlokalizowany w centrum miasta Kraków przy Al. Pokoju 29A. Nowoczesne wyposażenie, doświadczeni specjaliści oraz miła atmosfera dająca poczucie bezpieczeństwa i pełnej intymności czynią gabinet godnym rekomendacji. Gabinet dysponuje rejestracją internetową umożliwiającą rezerwację terminu konsultacji bez względu na miejsce pobytu, czas i okoliczności.


NZOZ KOV-MED

Centrum KOV-MED działa od 1988 roku. Realizuje szeroką działalność z zakresu specjalistycznych konsultacji medycznych. Zapewnia dostęp do wysokiej jakości usług medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa, leczenia chorób żył, chorób odbytu, urologii.


PRO CREATIVE

PRO CREATIVE PORADNIA LEKARSKA to nowoczesne Centrum Medyczne zajmujące się diagnostyką ginekologiczno-położniczą, jak również diagnostyką niepłodności, zaawansowaną diagnostyką ultrasonograficzną 3D/4D, diagnostyką schorzeń endokrynologicznych, andrologiczną oraz oceną stanu zdrowia piersi. Centrum realizuje badania mikrobiologiczne, cytologiczne, HPV, zaawansowane badania nasienia oraz badania analityczne.

 

Pacjentki w ciąży mogą liczyć na kompleksową opiekę od pierwszych dni poczęcia aż do samego porodu.

 

Pełną informacją o Centrum można uzyskać na stronie: www.pro-creative.pl


Jaworowski ginekologia i położnictwo

Gabinet ginekologiczno-położniczy Doktora  Andrzeja  Jaworowskiego mieści się w Krakowie, przy ul. Bulwarowej 31. Kompleksowa opieka nad Pacjentką prowadzona jest w intymnej i przyjaznej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie oraz praca w ośrodkach klinicznych pozwala uzyskać  w pełni profesjonalne usługi związane ze zdrowiem kobiety.


Doktor Jerzy Skotnicki należy do grona doświadczonych lekarzy, współpracujących od wielu lat ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK. Doktor Skotnicki zapewnia szeroki zakres wsparcia medycznego z zakresu ginekologii i położnictwa, w tym profilaktyki, diagnostyki i leczenia komplementarnego. Pacjentki doktora Skotnickiego cenią sobie u niego podejście, skuteczność i profesjonalizm.

 

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraków, os. Słoneczne 11 (ul. S. Żeromskiego 11)

Kraków, ul. Ujastek 3 600 420 674copyright 2014 UJASTEK